الکل ضد عفونی کننده دست موجب افزایش اشتها در کودکان می شود

قبل از استفاده از الکل ضد عفونی کننده دست برچسب آن را به دقت بخوانید و همیشه به زمان تماس احترام بگذارید. زمان تماس به مدت زمانی که سطح تمیز شده پس از استفاده باید مرطوب بماند، اشاره دارد. از این مواد شیمیایی روی پوست استفاده نکنید.

موادی که استریل نمی شوند مردم ممکن است دستور العمل های مختلفی را در اینترنت برای ضدعفونی کننده های دست پیدا کنند.

WHO توصیه می کند که فقط از مواد ذکر شده در دستور العمل ضدعفونی کننده دست تایید شده استفاده کنید. سایر موادی که افراد ممکن است در اینترنت پیدا کنند اما نباید از آنها استفاده کنند عبارتند از:

الکل

علاوه بر این، FDA فقط استفاده از مواد با درجه USP را برای تولید ضدعفونی‌کننده‌های دست تأیید کرده است. ودکا یک منبع مطمئن الکل درجه USP نیست.

ضدعفونی کننده های دست مبتنی بر سفید کننده برای استفاده مکرر توصیه نمی شوند زیرا می توانند به مرور زمان به پوست آسیب برسانند.

بسیاری از پاک‌کننده‌هایی که خودتان انجام می‌دهید حاوی سرکه هستند. یک مطالعه منبع معتبر اثر ضد عفونی محصولات طبیعی مانند سرکه و جوش شیرین و ضدعفونی کننده های تجاری از جمله کلروکس و لیزول را تجزیه و تحلیل کرد.

محققان دریافتند که پاک کننده های تجاری بر علیه استافیلوکوکوس اورئوس، سالمونلا کلراسوئیس،اشرشیاکلی،سودوموناس و  آئروژینوزا. برای برخی از محصولات، محققان اثربخشی آنها را در موارد زیر آزمایش کردند:

1- ویروس فلج اطفال
2- گونه های انتروکوک حساس به وانکومایسین
3- گونه های انتروکوک مقاوم به وانکومایسین
4- استافیلوکوک اورئوس حساس به متی سیلین
5- استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به متی سیلین

یکی از اثرات اولیه اتانول، مهار آلوستریک گیرنده های NMDA و تسهیل گیرنده های GABA A است (به عنوان مثال، افزایش شار کلرید با واسطه گیرنده GABA A از طریق تنظیم آلوستریک گیرنده).

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *