ام دی اف کابینت دست دوم موجب افزایش سطح هوشیاری می شود

چوب جامد به وضوح در ساخت ام دی اف کابینت دست دوم برنده است، درست است؟ این همان چیزی است که اکثر مردم هنگام انتخاب بین MDF و چوب جامد فکر می کنند
تصور این است که چوب به عنوان این ماده قوی و مستحکم دیده می شود در حالی که تخته MDF اغلب به عنوان یک جایگزین ضعیف و ارزان در نظر گرفته می شود.

ما قصد داریم تا عمیقاً به مزایا و معایب به ویژه در مورد بازسازی آشپزخانه بپردازیم، و همچنین دیدگاه خود را در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت.

با وجود باور عمومی، چوب همیشه انتخاب برتر نیست. در برخی شرایط تخته ام دی اف ممکن است ماده بهتری باشد. هنگام خرید کابینت آشپزخانه (یا هر کابینت دیگری) یا بازسازی آشپزخانه، صاحبان خانه اغلب انتخاب بین MDF در مقابل چوب را گیج می کنند  اما ما اینجا هستیم تا آن را تجزیه کنیم.

کابینت

به عبارت ساده، چوب جامد اساساً الوار طبیعی است در حالی که MDF به عنوان “چوب مهندسی” طبقه بندی می شود. چوب مهندسی شده مخلوطی از چوب قرمز، الیاف، روکش، رزین و چسب است.

در خانه های قدیمی معمولاً از چوب جامد برای ساخت کابینت ها استفاده می شود در حالی که MDF برای اجزای خاصی مانند پانل های مرکزی درب استفاده می شود.

اما دلیل خوبی وجود دارد که چرا خانه های جدیدتر و سازندگان آشپزخانه امروزه ام دی اف را برای کابینت انتخاب می کنند. بیایید توضیح دهیم که چرا چوب جامد یک گزینه است.
بازسازی آشپزخانه در خلیج استانمور با استفاده از کابینت ام دی اف. بازسازی آشپزخانه در پل منگره با استفاده از تخته های ام دی اف پیچ خورده و آسیب دیده.

چرا تعمیرکاران چوب جامد را برای کابینت آشپزخانه انتخاب می کنند؟ دلایل زیادی وجود دارد که چرا چوب جامد به عنوان انتخاب اصلی برای کابینت آشپزخانه انتخاب می شود. در اینجا به برخی از دلایل اشاره می شود.

چوب جامد قوی و مستحکم است، به همین دلیل است که اکثر مشتریان در هنگام بازسازی به انتخاب آن تمایل دارند. مدت زمان زیادی بدون هیچ مشکلی دوام خواهد آورد اما به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از چوب جامد وجود دارد (بعضی از آنها بسیار قوی تر مانند بلوط)

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *