اولین درب ضد سرقت زنجان در دوران ساسانیان ساخته شد

یکی دیگر از تفاوت های ظاهری این درب ضد سرقت زنجان این است که چهارچوب درب ضد سرقت زنجان ضد سرقت اختلاف سطح بالاتری بین سطح بیرونی چهارچوب و لولای درب ضد سرقت زنجان نوع چینی دارد.

سرقت لولای چینی مخفی و نامرئی است در حالی که لولای درب ضد سرقت زنجان ضد سرقت و ترک خورده چینی با یکدیگر متفاوت است. از دیگر تفاوت ها می توان به مشخصات فنی آنها اشاره کرد.

مشخصات فنی درب ضد سرقت زنجان ضد سرقت را برایتان بیان می کنیم. این درب ضد سرقت زنجان ها حاوی 4 لولای مخفی بوده و قابلیت تنظیم و تعبیه تعدادی چشمه و زنگ روی آن ها را دارا می باشد و علاوه بر دستگیره های زیبا دارای قفل شب می باشد.

درب ضد سرقت

سیستم قفل درب ضد سرقت زنجان با 13 کلید کلید را به طور همزمان می چرخاند تا از چهار جهت وارد چارچوب شود. درب ضد سرقت زنجان های چینی دارای 7 عدد کلید کامپیوتری می باشند که 2 عدد از آنها به عنوان کلید کارگری شناخته می شوند و در زمان ساخت مورد استفاده قرار می گیرند و 5 عدد کلید به عنوان کلید اصلی استفاده می شود.

مشخصات درب ضد سرقت زنجان را برایتان بیان می کنیم. چارچوب این درب ضد سرقت زنجان ها 12 سانتی متر ضخامت و 1 میلی متر قطر دارد.

ضخامت لنگه درب ضد سرقت زنجان 70 میلی متر است. نمای کلی درب ضد سرقت زنجان از ورق فولادی به ضخامت 1.2 میلی متر و روکش درب ضد سرقت زنجان از روکش پودری الکترواستاتیک با طرح های ام دی اف ساخته شده است.

پاشنه در از ورق های فولادی ضد زنگ و ساختار داخلی درب ضد سرقت زنجان از ورق های فولادی ذوب شده با پل های تقویت کننده ساخته شده است.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *