با فروش نعل اسب در سوپرمارکت خود صاحب ثروت کلان شوید.

از نظر فنی، از آنجایی که سوپرمارکت یک فروشگاه بزرگ است، اکثر پردازنده های مالی – مانند شرکت های کارت اعتباری – Target را یک سوپرمارکت در نظر نمی گیرند.

از سوی دیگر، با تعریف “سوپرمارکت” مطابقت دارد زیرا اقلام شخصی را برای مصارف خانگی و همچنین اقلام غذایی برای مصرف خانگی، شخصی و خانوادگی می فروشد.

امروزه افراد در صدد این هستند تا بدانند درآمد سوپرمارکت چقدره و چقدر سود نصیبشان می شود.

بیشتر اهداف شرکت‌کننده همچنین تمایل دارند یک فروشگاه سرپوشیده با شرکت دیگری داشته باشند که در آن می‌توانید نوع تخصصی غذا را خریداری کنید (مثلاً استارباکس)، در حالی که نیازهای رایج پزشکی مانند بخشی برای سلامت و زیبایی و همچنین یک داروخانه را در خود جای می‌دهد.

از آنجایی که این بخش‌های مختلف وجود دارد، می‌توان آن را یک «سوپرمارکت» با همان حقوق وال مارت در نظر گرفت.

سوپرمارکت

آیا Trader Joe’s یک سوپرمارکت در نظر گرفته می شود؟

Trader Joe’s یک فروشگاه مواد غذایی در نظر گرفته می شود و من دلیل آن را به شما می گویم: زیرا آنها غذا می فروشند. Trader Joe’s دومین فروشگاه مواد غذایی است که متعلق به یک سوپر مارکت زنجیره ای بزرگتر است.

بنابراین، Trader Joe در مقیاس کوچک‌تری در مورد آنچه می‌فروشد، قرار دارد، به‌ویژه با توجه به اینکه Trader Joe در فروش مواد غذایی تازه با کیفیت بالا تخصص دارد که بیشتر برای افرادی که نسبت به آنچه می‌خورند هوشیارتر هستند، طراحی شده است.

اولین دلیل برای اینکه چرا سوپرمارکت محسوب نمی شود، به دلیل اندازه آن است.

Costco یک فروشگاه انبار بزرگ است که چندین اقلام مختلف را می فروشد که لزوماً برای یک جمعیت خاص مشخص نشده اند.

دلیل دوم اینکه چرا سوپرمارکت در نظر گرفته نمی شود به دلیل قیمت آنها است.

طلبکاران و مؤسسات مالی به Costco برچسب سوپرمارکت نمی‌زنند زیرا قیمت‌های آن‌ها نسبتاً مقرون‌به‌صرفه است، به این معنی که سود آنها در گروه مالیاتی متفاوتی غیر از «سوپرمارکت» قرار می‌گیرد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *