برگه زردآلو خیس شده موجب تقویت قدرت بینایی می شود

برای استفاده از برگه زردآلو خیس شده کاشت این میوه پاییزه سریعتر از کاشت بهاره است و رشد پس از کاشت خوب است. در مورد کشت در فواصل حدود 6×6 متر کاشته می شود و در کشت متراکم Y-دوزی، فاصله روز حدود 2 تا 2.5 متر در فاصله بین ردیف ها 6 متر است. این درختی با خود عقیمی شدید است، بنابراین بهتر است آن را با مخلوط آب 20 تا 30 درصد بکارید.
مصرف در طب شرقی از دانه ها به عنوان ماده ای دارویی به نام پاسنگین (杏仁) استفاده می شود که دارای اثرات تب بر، ضد سرفه، خلط آور و زنگوله ای کوچک است، بنابراین برای سرفه، آسم، برونشیت، گلودرد، حاد استفاده می شود.

ذات الریه، و یبوست. در بخش خصوصی، زمانی که از خوردن گوشت سگ بیمار می شوید، دانه ها را جوشانده و می نوشند. از دانه ها برای مراقبت از پوست زنان نیز استفاده می شود.

برگه

«دانه خشک درخت برگه زردآلو  و درخت برگه زردآلو  کوهی است که از خانواده درختان گیلاس است. درختان برگه زردآلو  و درختان برگه زردآلو  کوهی (درختان برگه زردآلو ی سگ) در کوه ها و مزارع در سراسر کره رشد می کنند.

میوه رسیده را بچینید، پوست آن را جدا کنید، پوست سفت آن را جدا کنید و سپس در آب جوش خیس کنید تا پوسته دانه آن جدا شود و آن را همانطور که هست یا برشته شده استفاده کنید.

طعم آن تلخ و شیرین و طبیعت گرم است. یائسگی، روی روده بزرگ اثر می گذارد. سرفه را متوقف می کند، تنگی نفس را برطرف می کند، مدفوع را خوب بیرون می آورد، عرق می کند و سم زدایی می کند. به طور تجربی مشخص شده است که جزء آمیگدالین اثر ضد سرفه از خود نشان می دهد.

من به دلایل مختلف سرفه دارم و برای یبوست، گوشت خوردن و سوء هاضمه استفاده می شود. 6 تا 12 گرم در روز، با آب جوشانده، به صورت قرص یا پودر شده برای خوردن.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *