بیل مکانیکی خط ۵ موجب جلوگیری از سیل در محمود آباد شد

انواع مختلفی از بیل مکانیکی خط ۵ وجود دارد. ماشین های کوچکتر عملیات حفاری و حفاری را انجام می دهند، در حالی که بیل های بزرگتر ابزارهای مختلفی برای پروژه های سنگین دارند.

هنگام اجاره بیل مکانیکی، باید اندازه و سرعت آن و همچنین شرایط کار در محل کار، مانند مقدار فضا و نوع خاک را در نظر بگیرید. سیستم چرخ زنجیره ای آنها به آنها اجازه می دهد تا با خطر کمتری به پایین سر بخورند و از تپه ها بالا بروند و آنها را برای درجه بندی مناطق تپه ای و محوطه سازی زمین های ناهموار مناسب می کند.

در حالی که کندتر از سایر بیل مکانیکی ها، خزنده ها تعادل، انعطاف پذیری و پایداری بیشتری را به طور کلی ارائه می دهند. مزایا: ایجاد تعادل و ثبات بیشتر در زمین ناهموار. معایب کندتر از برخی بیل مکانیکی های دیگر.

بیل مکانیکی

بیل مکانیکی چرخ دار دارای چرخ هایی با پایه های اختیاری برای پایداری.  و در پروژه های راهسازی و حفاری شهری استفاده می شود.
بیل‌های چرخدار از نظر اندازه و ظاهر شبیه به خزنده‌ها هستند اما به جای ریل روی چرخ‌ها کار می‌کنند. جایگزینی مسیرها با چرخ‌ها باعث می‌شود مانور سریع‌تر و آسان‌تر آن‌ها روی بتن، آسفالت و سایر سطوح صاف انجام شود، در حالی که هنوز هم همان قدرت را ارائه می‌دهد.

از آنجایی که چرخ ها در زمین های ناهموار نسبت به مسیرها پایداری کمتری دارند، بیل های چرخ دار معمولاً برای کارهای جاده ای و پروژه های شهری استفاده می شوند.

با این حال، اپراتورها می توانند برای افزایش پایداری در هنگام انتقال بین آسفالت یا بتن و یک سطح ناهموار، برآمدگی اضافه کنند.

مزایا مانور سریع و آسان روی سطوح صاف. معایب عملکرد ضعیف در زمین های ناهموار.

ویژگی بیل مکانیکی  طناب بالابر منحصر به فرد و سیستم دراگلین موارد استفاده: گزینه های زیر آب، حفاری جاده، راندن شمع
بیل مکانیکی دراگلین یک بیل مکانیکی بزرگتر است که با فرآیند متفاوتی کار می کند.

این تجهیزات از یک سیستم طناب بالابر استفاده می کند که از طریق یک جفت بالابر به یک سطل متصل می شود. طرف دیگر سطل به یک دراگلین چسبانده شده است که از سطل به کابین می رود.

طناب بالابر سطل را بالا و پایین می آورد در حالی که کشنده سطل را به سمت راننده می کشد. با توجه به وزن آنها، دراگلین ها اغلب در محل مونتاژ می شوند.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *