جرم گیر ماشین لباسشویی برای اولین به عروسی دعوت شد

بله، جوش شیرین یک جرم گیر ماشین لباسشویی عالی است، بنابراین می توانید از آن برای رسوب زدایی ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

برای نتیجه بهتر می توانید به سادگی از جوش شیرین به تنهایی استفاده کنید یا سرکه مقطر اضافه کنید. در اینجا نحوه استفاده از جوش شیرین برای رسوب زدایی ماشین لباسشویی آورده شده است.

مرحله 1: 1 فنجان جوش شیرین رقیق شده را به وان ماشین لباسشویی اضافه کنید (از 1 قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک فنجان آب استفاده کنید).

مرحله 2: ماشین لباسشویی را روی داغ ترین حالت اجرا کنید. مرحله 3: هنگامی که چرخه تمیز کردن به پایان رسید، می توانید ماشین لباسشویی را دوباره در داغ ترین حالت کار کنید تا باقیمانده ها را بشویید.

توجه: جوش شیرین و سرکه در واقع می توانند برای تمیز کردن ماشین لباسشویی با هم استفاده شوند، اما توصیه نمی شود که این کار را انجام دهید، بهتر است از هر کدام استفاده کنید.

جوش شیرین چقدر طول می کشد تا رسوب زدایی شود؟ جوش شیرین یک رسوب زدایی موثر برای ماشین لباسشویی است. ممکن است مدتی طول بکشد تا جوش شیرین جادویی خود را انجام دهد.

به طور معمول، محلول جوش شیرین ممکن است بین 30 تا 60 دقیقه طول بکشد تا انباشته شدن و بو از دستگاه پاک شود. با این حال، میانگین زمان تمیز کردن کاملاً به مدت چرخه تمیز کردن ماشین لباسشویی شما بستگی دارد.

به سادگی یک فنجان جوش شیرین را به محفظه مواد شوینده دستگاه خود اضافه کنید و یک چرخه معمولی را اجرا کنید. جوش شیرین به از بین بردن تجمع مواد معدنی و کف صابون کمک می کند و دستگاه شما را تمیز و تازه می کند.

بله، اگر به طور منظم آن را رسوب زدایی نکنید، همیشه خطر آسیب دیدن ماشین لباسشویی وجود دارد، اما این خطر را می توان با استفاده از نوع خاصی از رسوب زدا فرموله شده برای ماشین لباسشویی کاهش داد.

با این حال، به سادگی، برای دستورالعمل های ایمنی، به ویژه برای فرآیند رسوب زدایی، به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید.

چه مقدار اسید سیتریک برای رسوب زدایی لازم است؟ اگر ماشین لباسشویی با راندمان بالا دارید، باید کمی بیشتر از اسید سیتریک استفاده کنید تا نتایجی مشابه یک ماشین لباسشویی استاندارد داشته باشید.

از 1/2 فنجان در هر بار استفاده کنید و قبل از شروع بارگیری معمولی، لباسشویی را در داغترین چرخه کار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.