دفتر آزاده در برابر آب مقاوم است

ورق های بلوک داخلی دفتر آزاده را می توان مطابق با چیدمان ما به سبک شرکتی ساخت یا خالی بماند. تعداد ورق ها همچنین بر ظاهر یک دفتر آزاده یا دفتر آزاده خاطرات تأثیر می گذارد: روش بستن به تعداد صفحات در دفتر آزاده بستگی دارد.

پایه براکت. نوت‌بوک‌هایی که حجمشان تا 64 صفحه می‌رسد را می‌توان با دو منگنه محکم کرد، در برخی موارد ممکن است تعداد منگنه‌ها متفاوت باشد.
بست فنری. ما عمدتا از فنر فلزی استفاده می کنیم، اما می توان از فنر پلاستیکی استفاده کرد. روش بستن چسب بلوک با چسب حرارتی به جلد دفتر آزاده بسته می شود. تفاوت اصلی بین این روش بستن در مقاومت در برابر سایش.
نصب بر روی حلقه ها (قطر بستگی به ضخامت محصول دارد).

دفتر

یک دفتر آزاده مدرن یک آیتم چند منظوره است. می توان از آن برای مواردی بیش از یادداشت برداری استفاده کرد. دفتر آزاده حامل عالی نمادهای تبلیغاتی یا شرکتی و همچنین هدیه خوبی خواهد بود.

بیشترین تقاضای موجود در دنیای تجارت، یک دفتر آزاده یادداشت با لوگوی چاپ شده و مخاطبین شرکت در نظر گرفته می شود.

چاپ مورد نظر را می توان نه تنها روی لفاف، بلکه برای هر صفحه اعمال کرد. از این گذشته ، آنها اغلب پاره می شوند و به همکار داده می شوند و اطلاعات مربوطه را به اشتراک می گذارند.

نام این شرکت بار دیگر جلب توجه می کند و آن را تبلیغ می کند. به طور پیش فرض، یک دفتر آزاده از 3 قسمت تشکیل شده است:

پوشش می دهد
مسدود کردن
پدها
مواد و تکمیل
اجزای دفتر آزاده از مواد مختلف و با استفاده از فناوری های مختلف ساخته شده است. مسدود کردن. پایه افست یا کاغذ با روکش مات برای ایجاد این قسمت از دفتر آزاده بهترین است.

نوشتن بر روی چنین سطحی راحت است، خیره کننده نمی شود. اما باید بسته به تیراژ و زمان سفارش، روش چاپ را انتخاب کنید. بهترین گزینه افست یا دیجیتال است.
پوشش دادن این قسمت از پلاستیک، مقوا، کاغذ طرح دار، چرم یا چرم ساخته شده است. مواد می تواند تقریباً هر چیزی باشد. انتخاب روش چاپ بر اساس مواد مورد علاقه مشتری و عقلانیت مالی تعیین می شود.
در تولید دفتر آزاده از انواع دیگر چاپ نیز استفاده می شود. به عنوان مثال، چاپ سیلک که برای کاغذهای طراحی پلاستیکی، فیلم، بافت توصیه می شود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *