دفتر دو خط زبان مورد حمله دزدان دریایی قرار گرفت

من دوست دارم که بتوانم نوشته هایی که در دفتر دو خط زبان می نویسم را در هر جایی بچسبانم  یخچال، میز، داشبورد ماشینم. من هم آن رنگ های شاد روشن را دوست دارم!

اگر این در لیست من نبود، آیا من حتی یک نویسنده می شدم؟ اگر عاشق کتاب هستید اما آنقدر زیاد می‌خوانید که آنچه خوانده‌اید را فراموش می‌کنید، لاگ مطالعه برای شما عالی است.

این به شما کمک می‌کند تا کتاب‌های مشابه را دوبار نخرید. (نمونه موردی: آن زمان ما نقل مکان کردیم و من متوجه شدم که چهار نسخه از همان زندگینامه روزولت داریم.)

گزارش شما می تواند به سادگی عنوان، نویسنده و تاریخ خوانده شده باشد. یا می‌تواند با خلاصه‌ای، یادداشت‌هایی از نقل قول‌های مورد علاقه‌تان، شخصیت‌های مورد علاقه و بررسی کلی کتاب، جزئیات بیشتری داشته باشد.

می توانید فهرست خود را بر اساس ترتیب زمانی، حروف الفبا یا نام نویسنده یا ژانر سازماندهی کنید. برخی از افراد دوست دارند قفسه های کتاب را با خارهای کتاب بکشند و نام کتاب ها را در خارها بنویسند.

خاطرات بسیار شخصی و آزاد هستند. اگر هر روز زمانی را با خود می گذرانید، به اشتراک گذاشتن آنچه که نمی خواهید با تمام دنیا به اشتراک بگذارید می تواند یک انتشار شگفت انگیز باشد.

در اینجا می توانید خلاق باشید. همیشه لازم نیست مطالب خود را بنویسید. من از استفاده از دفتر خاطراتم به عنوان راهی برای ثبت خاطرات و لحظات لذت می برم.

من اغلب نقاشی می‌کنم، ابله می‌کنم و کارهای خلاقانه زیادی در نوشته‌هایم می‌گذارم. من افراد زیادی را می شناسم که “دفترهای روزانه” آنها واقعاً مجلات هنری هستند.

راه‌های استفاده از نوت‌بوک‌ها در اینجا می‌تواند شامل طرح‌ها، آبرنگ یا حتی کلاژ برای ثبت آنچه در زندگی شما می‌گذرد باشد. بدون هیچ کلمه ای اما بسیار معنی دار!

مجلات برای استفاده در نظر گرفته شده اند! همانطور که قبلاً گفتم راه هایی که می توان از مجلات و دفتر دو خط زبان ها استفاده کرد تقریباً به اندازه عرضه مجلات واقعی بی پایان است!

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *