سرامیک پرسلانی ایتالیایی یکی از پر طرفدار ترین سرامیک ها در کشور کانادا شناخته شد

رانیت سرامیک پرسلانی ایتالیایی این نوع سرامیک از خاک رس ساخته می شود که خواص ویژه ای دارد و کربن ندارد، هنگام ساخت کف سرامیکی رنگدانه هایی به آن اضافه می کنند تا به آن نقش و نگار بدهد، برای صیقل دادن سرامیک از سنگ های پولیش استفاده می شود، کفپوش های گرانیتی سرامیکی محبوبیت دارند.

در طراحی داخلی برای الگوهای نمک و فلفل، رگه و روستایی خود. سرامیک چینی: این نوع کف سرامیک در دمای بالا ساخته می شود.

سرامیک چینی شیشه ای بوده و دارای متخلخل کمتری است.این سرامیک نسبت به سایر انواع سرامیک چگالی بیشتری دارد و میزان آب کمتری دارد.

سرامیک

استفاده از سرامیک در کف برای تزئین سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.کاشی های شیشه ای به سرامیک های نازک نیز گفته می شود.

از این نوع کاشی ها اغلب برای تزئین سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی استفاده می شود.کاشی ها به عنوان کفپوش در باغ ها و پارکینگ ها نیز استفاده می شود.

در سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی می توان از انواع کاشی ها با طرح های ساده و گلدار استفاده کرد، این نوع کاشی ها زیبایی و جذابیت خاصی به سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی می دهند، در انتخاب رنگ کاشی ها بهتر است به دیگری نگاه کنید.

رنگ های مورد استفاده در توالت فرنگی در فضای داخلی منزل و حمام شما تا بتوانید طراحی داخلی متفاوتی را در این قسمت از منزل خود ایجاد کنید.انواع سرامیک آشپزخانه و حمام.

نسبت به محیط زیست فاکتور مهمی که در خرید کاشی باید به آن توجه کرد، نوع درجه بندی کیفیت و مقاومت آن در برابر جذب آب است، کاشی ها مانند بسیاری از اجزای دیگر درجه بندی می شوند و معمولا به سه دسته تقسیم می شوند: نوع اول با بالاترین کیفیت و دسته سوم.

نوع آن از کیفیت پایین تری برخوردار است که عمدتاً در مکان های کم تردد مانند بیرون از خانه و حیاط استفاده می شود. میزان جذب آب کاشی های حمام حدود 3.5 درصد است که برای هر کاشی یک رکورد محسوب می شود.

اگر میزان جذب آب کاشی ها در محیط مرطوب بالا باشد، این عامل به خصوص در هوای سرد باعث یخ زدگی سطح کاشی و افزایش لغزش آن می شود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *