سرامیک کف حیاط پرسپولیس در بابر ضربه مقاوم است

تقاضای جهانی برای سرامیک کف حیاط پرسپولیس در سال 2014 حدود 72.0 میلیارد دلار ارزش گذاری شد و انتظار می رود در سال 2020 به حدود 120.0 میلیارد دلار برسد که با CAGR کمی بالاتر از 9.0 درصد رشد می کند.

از نظر حجم ، بازار جهانی کاشی و سرامیک در سال 2014 به 13.0 میلیارد متر مربع رسید. تقاضا برای کاشی و سرامیک در درجه اول ناشی از رشد صنعت ساخت و ساز و زیرساخت است.

انتظار می رود رشد قوی صنعت ساخت و ساز در اقتصادهای نوظهور مانند هند، چین، برزیل و کشورهای آسیای جنوبی باعث رشد بازار کاشی و سرامیک در آینده شود. افزایش صنعتی شدن و شهرنشینی منجر به افزایش تقاضا برای ساختمان های تجاری و مسکونی در اقتصادهای نوظهور شده است.

سرامیک

پیشرفت تکنولوژی در تولید کاشی و سرامیک و در دسترس بودن مواد خام فراوان نیز به رشد بازار کاشی و سرامیک کمک می کند.

کاشی‌های کف، کاشی‌های دیوار و موارد دیگر بخش اصلی محصول بازار کاشی و سرامیک هستند. کاشی کف بزرگترین بخش محصول بود که بیش از 50.0 ٪ سهم از کل مصرف حجم را در سال 2014 به خود اختصاص داد.

همچنین انتظار می‌رود کاشی‌های کف سریع‌ترین رشد بخش محصول را از نظر حجم در طول دوره پیش‌بینی داشته باشند. کاشی های دیواری دومین بخش پیشرو بود.

دیگر بخش محصولات ، از جمله رومیزی، نما، کانتر و غیره نیز انتظار می رود در سال های آینده رشد قابل توجهی داشته باشند. کاشی و سرامیک به طور گسترده در میزبانی از کاربرد در صنایع مختلف مانند، جایگزینی مسکونی، تجاری، مسکونی جدید و غیره (نما، کانتر و غیره) استفاده می شود.

جایگزینی مسکونی بزرگترین برنامه در سال 2014 بود که بیش از 45 درصد از کل حجم مصرفی را به خود اختصاص داد. تقاضا برای کاشی و سرامیک مورد استفاده برای جایگزینی مسکونی به دلیل پتانسیل آن به عنوان جایگزینی برای رنگ و سایر محصولات افزایش یافته است.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *