طبقه بندی پتو یک نفره ساده بر اساس وزن در مغازه های اروپا

محققان دریافتند که “وقتی شرکت کنندگان از پتوی وزن دار استفاده کردند، خواب شبانه آرام تری داشتند.”

در تلاش برای یافتن راه حل مناسب، پتو یک نفره ساده وزنی را کشف کردید که به عنوان پتو فشاری یا پتوی گرانشی نیز شناخته می شوند. پس پتوهای وزن دار برای چه چیزی خوب هستند؟

این پتوهای درمانی به بسیاری از افرادی که مشکلات خواب دارند کمک کرده است. این پتوها در ابتدا برای کمک به افراد مبتلا به اختلالات پردازش حسی مانند اوتیسم، به عنوان یک درمان غیر دارویی و طبیعی برای کمک به کاهش اضطراب یا آرام کردن آنها در هنگام استرس ایجاد شدند.

پتو درمانی سنگین حس قنداق شدن را ایجاد می کند. ارتباط فیزیکی که احساس می کنید گرما و امنیت را فراهم می کند و به آرامش بدن کمک می کند.

ممکن است از خود بپرسید “آیا پتوهای وزن دار برای شما خوب هستند؟” برای پاسخ به سوال شما، بله آنها هستند! آنها نه تنها با ایجاد فشاری مشابه در آغوش گرفتن، گرما و احساس امنیت را به ارمغان می‌آورند، بلکه باعث ایجاد تعدادی از اثرات ضربه‌ای نیز می‌شوند که برای سلامتی مفید است.

پتو

همانطور که تحقیقات نشان می دهد، در آغوش گرفتن هورمون اکسی توسین در بدن ترشح می شود که به ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

بنابراین احساس راحتی می کنید. اکسی توسین همچنین قلب را کند می کند و فشار خون را کاهش می دهد و بدن را به آرامش می رساند و در نتیجه خواب را بهبود می بخشد.

در حالی که جوراب های فشاری کمی تسکین می دهند، اما اگر خیلی تنگ باشند، در واقع می توانند بسیار ناراحت کننده شوند. اگر آرتریت دارید، حتی ممکن است در گذاشتن جوراب روی پاهایتان مشکل داشته باشید. با یک پتوی سنگین، فشار آرامش بخشی را بدون انقباض به پاها دریافت می کنید.

شماره 9 – فیبرومیالژی دردناک را تسکین می دهد
فیبرومیالژیا بیشتر زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و درد می تواند بسیار ناتوان کننده باشد.

این بیماری پیچیده است و باعث درد مزمن ماهیچه ها، رباط ها و تاندون ها، خستگی و چندین نقطه حساس در بدن می شود. درد عضلات و خستگی مزمن مرتبط با فیبرومیالژیا می تواند حتی فعالیت های روزمره را بدون دارو دردناک و دشوار کند.

یک پتوی وزن دار به بیماران کمک می کند تا از شعله ور شدن علائم به دلیل فشار ملایم و محکم پتو جلوگیری کنند. این فشار خفیف همچنین اضطراب و افسردگی را کاهش می دهد و خواب و همچنین کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *