فردی با استفاده از پارچه سوییت مخمل ماشین خود را رنگ کرد

اصطلاح «خدمت‌پذیری» به توانایی یک محصول نساجی در برآوردن نیازهای مصرف‌کنندگان اشاره دارد. تاکید بر شناخت بازار هدف و تطبیق نیازهای بازار هدف با قابلیت سرویس دهی محصول است.

قابلیت سرویس دهی در پارچه سوییت مخمل یا عملکرد، توانایی مواد نساجی برای مقاومت در برابر شرایط، محیط ها و خطرات مختلف است.

زیبایی شناسی، دوام، راحتی و ایمنی، حفظ ظاهر، مراقبت، اثرات زیست محیطی و هزینه، مفاهیمی هستند که در ساختار مواد به کار می روند.

الیاف، نخ، ساخت پارچه سوییت مخمل، و پرداخت و طراحی  اجزای مختلف یک محصول نساجی هستند. انتخاب اجزا با استفاده مورد نظر متفاوت است.

پارچه

از این پس، الیاف، نخ ها و سیستم های تولید پارچه سوییت مخمل با در نظر گرفتن عملکرد مورد نیاز انتخاب می شوند.

پارچه سوییت مخمل تجاری پارچه سوییت مخمل داخلی استفاده های نهایی پارچه سوییت مخمل فنی پارچه سوییت مخمل با هدف صنعتی استفاده های نهایی
تن پوش اقلام پوشاک مردانه، زنانه و کودکان.

پارچه سوییت مخمل کشاورزی پارچه سوییت مخمل کشاورزی در کشاورزی ، باغبانی ، آبزی پروری ، باغبانی چشم انداز و جنگلداری استفاده می شود. به طور عمده برای حفاظت از محصولات  در توسعه محصولات به عنوان مثال تورهای سایه، عایق حرارتی و مواد ضد آفتاب، شیشه جلو، توری ضد پرنده، پوشش حفاظت از دام، سرکوب علف های هرز و کنترل حشرات، و غیره

پارچه سوییت مخمل، تولید پارچه سوییت مخمل و پوشاک از ملزومات زندگی در دوران ماقبل تاریخ بودند که با نظام های اجتماعی، اقتصادی و مذهبی در هم تنیده بودند.

صنایع نساجی به غیر از پوشاک، اقلام سودمند، نمادین و مجلل تولید می کردند. آثار باستان شناسی مربوط به عصر حجر و عصر آهن در اروپای مرکزی برای بررسی لباس های ماقبل تاریخ و نقش آن در شکل گیری هویت های فردی و گروهی استفاده می شود.

آثار کشف شده در کاوش های مختلف باستان شناسی ما را از بقایای زندگی گذشته بشر و فعالیت های آنها آگاه می کند.  الیاف کتان رنگ شده کشف شده در جمهوری گرجستان نشان می دهد که مواد نساجی مانند در طول دوره پارینه سنگی توسعه یافته اند.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *