فردی با دمپایی مردانه کیتو به آسمان پرواز کرد

دمپایی مردانه کیتو فوم حافظه نزدیک به 100000 بررسی پنج ستاره  دارند که یکی از کاربران آنها را “به طرز باورنکردنی راحت” می نامد.

در حالی که ما هنوز اینها را آزمایش نکرده‌ایم، کارشناسان ما دوست دارند که تناسب آن به سبک گرفتگی امکان لیز خوردن و خاموش کردن آسان را فراهم می‌کند در حالی که کف پایی مموری فوم راحتی عالی را فراهم می‌کند.

توجه داشته باشید که فوم مموری، در حالی که از ابتدا روان و مجلل است، ممکن است پس از مدت‌های طولانی استفاده طولانی مدت مقاومت نکند اما این فوم‌ها برای راحتی بالشتک فوری بسیار عالی هستند.

بعلاوه، آنها در هشت ترکیب رنگ مختلف عرضه می شوند. اگر به دنبال جایگزینی مقرون به صرفه تر برای دمپایی کلاسیک UGG هستید، برند خواهر آن  سبک مشابهی را با 30 دلار کمتر ارائه می دهد.

دمپایی

این برند قول ساخت و ساز با کیفیت UGG را می دهد اما از خز مصنوعی برای پایین نگه داشتن قیمت ها استفاده می کند. آزمایشگران حتی دریافتند که اینها به اندازه همتای UGG راحت و گرم هستند.

در حالی که ما در ارزیابی‌های خود متوجه شدیم که اندازه آنها درست است، برخی از بازبینان آنلاین گفتند که این جفت کوچک است.
دلیلی وجود دارد که اسلایدهای بالش  بسیار محبوب بودند. آنها بسیار راحت، همه کاره هستند و به راحتی تمیز می شوند. به گفته این برند این سرسره ها به صورت ارگونومیک طراحی شده اند تا فشار وارده به پاهای شما را متعادل کنند.

یکی از منتقدان آمازون می‌گوید: «احساس می‌کند که روی ابر راه می‌روید». یکی دیگر به اشتراک می گذارد: «پاهای من از اینها خیلی خوشحال است». آنها در 19 رنگ مختلف نیز عرضه می شوند. برخی از کاربران می گویند که آنها کمی کوچک هستند، بنابراین ممکن است بخواهید اندازه خود را افزایش دهید.
اگر انگشتان پایتان بیش از حد برشته می شود از دمپایی های خزدار صرف نظر کنید و به جای آن یک سرسره انتخاب کنید. آنها پاهای شما را خنک نگه می دارند و در عین حال احساس راحتی را ارائه می دهند و برای انجام کارهای سریع در ماه های گرم بسیار عالی هستند.

Oofos به‌خاطر اسلایدهای ریکاوری‌اش شناخته شده است  یکی از آزمایش‌کنندگان ما گفت که “پس از دویدن در حالی که در حال نقاهت هستم، راحتی را از روی پاهای من برمی‌دارند.”

یکی دیگر از زمانی که شروع به پوشیدن آنها کرده زانو درد کمتری گزارش کرده است. و اگر همچنان می خواهید همان حالت بالش را با ظاهری کلاسیک دمپایی داشته باشید،  این برند برای هوای سردتر عالی است.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *