فردی با کاشی لانه زنبوری همسر خود را به قتل رساند

اگر ما در مورد ساده ترین کاشی لانه زنبوری صحبت می کنیم در اینجا از فرمت های کوچک برای موزاییک ها (5×5 یا 10×10) استفاده می شود.

واقعاً گزینه های زیادی وجود دارد ، اما حتی برای آنها می توان چندین گروه اندازه استاندارد را متمایز کرد. موزاییک فشرده ترین اندازه کاشی است که به شکل مربع ساخته می شود که اندازه ضلع آن از 10 تا 70 میلی متر متغیر است.

این نوع کاشی اغلب به صورت یک ماژول با پایه مشبک ساخته می شود که با یک تراشه موزاییک به ابعاد 10×10، 15×15، 20×20 میلی متر و موارد دیگر چسبانده می شود.

گراز  آجر محصولات مستطیلی (اما گاهی اوقات آنها می توانند مربع باشند) با اضلاع مستقیم یا اریب. ابعاد می توانند کاملاً متفاوت باشند، اما اغلب آنها 65×130 میلی متر، 65×200 میلی متر، 60×120 میلی متر، 60×250 میلی متر، 75×300 میلی متر، 150×150 میلی متر و غیره هستند.

کاشی

نوع کاشی و سرامیک کوچک ساخته شده به شکل اشکال هندسی منظم که اضلاع آن 10-20 سانتی متر است (می تواند مربع، مثلث، مستطیل و غیره باشد).

شکل متوسط ​​​​شبیه کاشی های با فرمت کوچک است که ابعاد آن در محدوده 20-40 سانتی متر است. قالب کاشی بزرگ که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، مستطیل شکل با اضلاع بزرگتر از 40 سانتی متر است. در برخی موارد ممکن است یک نوع مستطیل یا چند ضلعی باشد.

مهم! اگر قصد خرید کاشی با فرمت بزرگ را دارید، باید فوراً درک کنید که چنین گزینه هایی اغلب از سنگ چینی ساخته می شوند و لبه های آن بریده می شود.

اگر موزاییک را انتخاب کرده اید، لازم نیست آن را روی کل دیوار قرار دهید. اگر سطوح خاصی را برجسته کنید، می توانید نوعی کنتراست در طراحی ایجاد کنید.

همچنین، طبقه بندی سرامیک ها ممکن است حاکی از دامنه خاصی از یک نوع خاص باشد. این جدول شامل انواع اصلی کاشی و سرامیک، بسته به کاربرد، و همچنین ویژگی ها و ویژگی های این گونه ها می باشد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *