فوم رولر موجب آتش سوزی در باشگاه المپیک تهران شد

در نهایت فوم رولر که تصمیم به استفاده از آن می‌گیرید بستگی به این دارد که چقدر می‌توانید درد را تحمل کنید. اگر زخم دارید نباید از غلتک استفاده کنید زیرا باعث آسیب می شود بهتر است از غلتک ثابت استفاده کنید اما کمی دردناک خواهد بود.

اکنون که به سوالات اساسی خود پاسخ داده اید، زمان آن رسیده است که فوم رولر غلتک مناسب خود را پیدا کنید. فوم رولر غلتک در اشکال و چگالی های مختلف موجود است.

بنابراین، گیج شدن آسان است. در زیر لیستی از گروهی از انواع مختلف سیلندرها آمده است. نرم غلتک فوم رولری نرم معمولاً برای مبتدیان بسیار مناسب است و تقریباً همه می توانند از آن استفاده کنند زیرا از هر نوع دیگری ملایم تر است.

کارشناسان می گویند این یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند ابتدا به غلتک فوم رولر عادت کنند و به دنبال یک طراوت بهتر هستند.

فوم رولی

حاد غلتک حاد یکی از گزینه های مناسب برای ورزشکارانی است که دارای عضلات فوق العاده هستند و نیاز به تقویت دارند. این غلتک متراکم تر از یک غلتک نرم است و در رفع گرفتگی عضلات موثرتر است.

اگر زمانی را در باشگاه بگذرانید فوم رولر غلتک را خواهید دید، اگر در مورد استفاده از فوم رولر غلتک احساس سردرگمی کردید، تنها نیستید در حالی که بسیار محبوب است و فوم رولر غلتک هنوز هم برای تعداد زیادی از مردم یک پازل بزرگ است.

تمرینات فوم رولر رولر را تمرینات رهاسازی میوفاشیال می نامند و نوعی ماساژ است که توسط افرادی که به دنبال آمادگی جسمانی هستند یا قبل از ورزش برای رفع گرفتگی عضلات و مفاصل و یا بعد از ورزش به عنوان تلاشی برای رسیدن به ریکاوری عضلات انجام می شود.

برای دستیابی به بهبود بافت نرم یا ماساژ بسیار محبوب شده است. ماساژ می تواند یک تکنیک گران قیمت باشد. استفاده از فوم رولر غلتک مخصوصاً غلتک بافت عمیق.

بسیاری از مزایای ماساژ ورزشی، از جمله کاهش التهاب، بافت اسکار، و استرس مفاصل و همچنین بهبود گردش خون و بهبود انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

سال‌هاست که از تمرینات فوم رولر غلتکی برای کاهش تنش عضلانی و بهبود انعطاف‌پذیری قبل یا در حین ورزش استفاده می‌شود. با این حال، تحقیقات جدیدتر نشان می دهد که تمرینات فوم رولر غلتکی قبل از فعالیت می تواند انعطاف پذیری را افزایش دهد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *