فوم سرد پلی یورتان موجب افزایش قیمت دلار در سال 2023 شد

کاربرد فوم سرد پلی یورتان مورد استفاده در عایق های حرارتی، پرطرفدارترین سیستم عایق پاششی در طبقات زیر شیروانی و سقف های معکوس osb در کشور ما است.

اگرچه امروزه ترجیح داده شده ترین عایق است اما افراد و موسسات زیادی در کشور ما هستند که این مورد را رعایت نکرده اند.

محصول هنوز یکی از سوالاتی که ما اغلب از مشتریان خود در تماس های تلفنی خود دریافت می کنیم این است که فوم پلی اورتان روی سقف من اعمال می شود اما آیا فوم پلی اورتان می سوزد؟

یا کاربرد فوم پلی یورتان چند درجه مقاوم است؟ ما این سوالات و سوالات مشابه را دریافت می کنیم. در این پست وبلاگ می خواهیم به طور مختصر در مورد آنها توضیح دهیم.

فوم

اول از همه، کاربرد فوم پلی اورتان برنامه ای است که شعله کلاس b2 را هدایت نمی کند (طبق DIN 4102 PART I / EN IS0 11925-2) .

برای پاسخ در جمع، بله، فوم  پلی اورتان نمی سوزد. اما اینکه بگوییم مستقیم نمی سوزد، اصطلاح خیلی درستی نیست. مواد پلی اورتان اسپری کلاس B2 “مقاوم در برابر آتش” در نظر گرفته می شود.

هنگامی که منبع شعله از بین می رود، این مواد به خودی خود خاموش می شوند. حتی آهن هم که دائما در معرض آتش است پس از مدتی واکنش نشان می دهد و ذوب می شود.

در این مورد، درست نیست که بگوییم چنین محصولاتی غیر قابل احتراق هستند. کاربرد فوم  پلی اورتان تا چه حد مقاوم است؟ استفاده از فوم پلی یورتان به عنوان عایق حرارتی می تواند عایق بین  200 / + 110 درجه را بدون هیچ مشکلی ایجاد کند.

می توان گفت فوم پلی یورتان که مقاومت بالایی در برابر سرما دارد و نمی شکند و ترک نمی خورد، تنها محصولی است که در عایق کاری لوله ها و مخازن به ویژه در تاسیسات مکانیکی خطوط سرد استفاده می شود. فوم پلی اورتان یک محصول عایق حرارتی با بهترین مقاومت در برابر آتش است.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *