فوم شستشو دیترون موجب تغییر رنگ جوش ها به آبی می شود

محصولات پاک کننده صورت به صورت ژل و فوم شستشو دیترون مناسب برای انواع پوست وجود دارد. هنگام تصمیم گیری در مورد یک محصول پاک کننده صورت، باید با انتخاب محصول مناسب برای نوع پوست خود شروع کنید.

پوست معمولی بدون مشکل پوستی خاص می تواند به راحتی تقریبا از هر محصول پاک کننده صورت استفاده کند اما اگر پوست خشک، حساس، چرب یا مختلط دارید باید از محصولات پاک کننده پوست فرموله شده برای این نوع پوست ها استفاده کنید.

داشتن پوستی تمیز و صاف آرزوی همه است. اولین قدم برای این کار ایجاد یک روتین پاکسازی و مراقبت از پوست مناسب برای نوع پوست با محصولات پاک کننده مناسب صورت است.

اگر پوست چرب یا مختلط دارید، بیشتر از سایر انواع پوست دچار مشکلات پوستی می شوید و ممکن است لازم باشد از محصولات خاصی برای پاکسازی پوست استفاده کنید.

فوم

اگر آکنه ، ناحیه تی درخشان، منافذ بزرگ و دانه‌های سرسیاه شما را آزار می‌دهد، چند پیشنهاد برای شما داریم. با استفاده از این تکنیک های پاکسازی صورت، می توانید به آرامی پوست خود را پاکسازی کرده و فوراً بدون خشک شدن آن را احیا کنید.

موثرترین روش های پاکسازی صورت برای پوست صاف چیست؟ اولین قدم برای داشتن پوستی سالم و زیبا، پاکسازی صورت است. اولین محصولی که برای تمیز کردن صورت خود نیاز دارید، البته پاک کننده صورت است.

پوست خشک و حساس به رطوبت بیشتری نیاز دارد. اگر این نوع پوست را دارید، باید محصولات پاک کننده صورت مخصوص پوست های خشک حساس را انتخاب کنید که پوست شما را بدون تحریک، تغذیه و مرطوب نگه می دارد.

از سوی دیگر، پوست های چرب مختلط اغلب دارای منافذ عمیق هستند، بنابراین پوست می تواند باعث ایجاد آکنه شود و گرد و غبار، کثیفی و آرایش بیشتری را در داخل منافذ به دام بیندازد.

و زمینه را برای ایجاد لکه های سیاه آماده می کند. اگر پوست چرب مختلط و جوش‌های سرسیاه دارید، باید پاک‌کننده‌ای را انتخاب کنید که سبوم اضافی صورت‌تان را متعادل کند اما در حین انجام این کار، پوست‌تان را خشک نکند.

موادی مانند خاک رس، کربن فعال (زغال چوب)، اسید سالیسیلیک تعادل سبوم پوست چرب مختلط را تامین می کند، عمیقا پاکسازی می کند، منافذ را سفت می کند و ظاهری مات می بخشد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *