فوم گچ کاری قابلیت تغییر رنگ را دارد

آیا اسپری فوم گچ کاری مقرون به صرفه است؟ ارزش عایق حرارتی فوم گچ کاری اسپری تقریباً 1.5 تا 2 برابر بهتر از پشم سنگ و EPS است.

بنابراین با اعمال تینر مقادیر عایق یکسانی بدست می آید. بنابراین مصرف مواد کمتر است. علاوه بر این، می توان آن را بسیار سریع اعمال کرد، که تضمین می کند که هزینه نیروی کار کمتر است.

فوم گچ کاری که برای آب بندی مورد استفاده در عایق های آب، صدا و حرارت تولید می شود، به عنوان فوم مونتاژ و پرکننده با کیفیت بالا شناخته می شود.

فوم

در بسیاری از موارد مانند پرکردن شکاف ها، تثبیت نازک کاری مانند چارچوب درها و پنجره ها و عایق کاری لوله های آب سرد و گرم استفاده می شود.

ما می توانیم با صرفه جویی در مصرف انرژی با فوم گچ کاری از بسیاری از مشکلات جلوگیری کنیم. زیرا پلی یورتان ها نقش مهمی در حفاظت از منابع طبیعی کشوری که در آن زندگی می کنیم ایفا می کنند.

پوشش های پلی یورتان بادوام این امکان را فراهم می کند که عمر بیشتر محصولات فراتر از آنچه می توان بدون پوشش به دست آورد افزایش یابد.

به همین دلیل از پلی اورتان در مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز مناطق مسکونی استفاده می شود.فومانتخاب انواع از بسیاری جهات مزایایی را به همراه دارد.

به عنوان مثال، عایق کاری یک ساختمان معمولی با فوم پلی یورتان باعث صرفه جویی در گرما می شود و در عین حال با توجه به ویژگی غیر قابل اشتعال آن، اقدامات احتیاطی در مورد آتش سوزی را انجام می دهد.

فوم های پلی یورتان که در دسته B1 و B2 غیر قابل احتراق طبقه بندی می شوند با خاصیت غیر قابل احتراق و غیر قابل احتراق خود از پیشرفت آتش جلوگیری می کنند.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *