قابلمه پیرکس فرانسه سه تایی موجب تغییر گونه ی گیاهی در شمال کشور شد

شکستن قابلمه پیرکس فرانسه سه تایی شما می تواند بسیار ترسناک باشد. و در مورد آن چه می کنید؟ چگونه با این نوع شرایط برخورد می کنید؟ در اینجا می‌توان میلیون‌ها سناریو مختلف را در نظر گرفت اما بیایید به این فکر کنیم که احتمالاً چه چیزی را تجربه خواهید کرد.

ممکن است بشقاب در دستان شما بشکند، بشقاب در فر بشکند، یا بشقاب روی اجاق گاز یا پیشخوان بشکند. به احتمال زیاد شما اطلاع قبلی ندارید.

بشقاب در زمان خودش می شکند اگر قرار باشد اصلا بشکند. این فقط به زمان و چگونگی تأثیر عناصر بر شما بستگی دارد. خوشبختانه، اگر تمام نکات ایمنی بالا را رعایت کنید بعید است که بشقاب شما بشکند.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد، اما ظروف به گونه ای طراحی شده اند که در برابر دما مقاومت کنند و در صورت استفاده صحیح از آن استفاده کنند.

قابلمه

اگر پیرکس شما شکسته شد، با اطمینان از سالم بودن همه افراد منطقه، از جمله شما، شروع کنید. زخم ها و خرده های شیشه ای را که ممکن است به فرد برخورد کرده یا به پوست برخورد کرده باشد، بررسی کنید.

کمک های اولیه ممکن است مورد نیاز باشد، اما امیدواریم که شدید نباشد. اگر پیرکس شکسته شده است، هرگز سعی نکنید غذای آسیب دیده یا نزدیک را نجات دهید.

این کریستال می تواند به معنای واقعی کلمه در هر جایی باشد، بنابراین ارزش ذخیره کردن غذا را ندارد. تکه های کوچک ممکن است در غذا یا هر چیزی که پوشیده نشده باشد پنهان شده باشد.

اگر می خواهید مقالات دیگری مشابه با پیرکس را بدانید آیا می توان از پیرکس در آشپزخانه استفاده کرد؟ راهنمای کامل می تواند از دسته راهنماها بازدید کند.

استرس می‌تواند به شکل تغییرات دما باشد یا از مسائل دیگر ناشی شود. اشاره خواهیم کرد که احتمال شکستگی پیرکس به 3 دلیل بیشتر است.

ما در بالا به روشی اساسی به آنها پرداختیم، اما به عنوان یادآوری، اینها شایع ترین علل هستند. تغییرات شدید دما (از فریزر به فر و غیره). بشقاب به اندازه کافی پر از غذا یا مایع نیست. صفحه در حالی که دارای ترک یا تراشه بود گرم می شد و فشار اضافی ایجاد می کرد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *