لباس عروس حجابی موجب افزایش جرایم رانندگی در عید می شود

در مورد ذخیره آن برای هالووین سال آینده چطور؟ شما می توانید خود را به عروس فرانکشتاین تبدیل کنید. یا می توانید لباس یک شاهزاده خانم رنسانس بپوشید یا حتی خود را به سیندرلا یا گلندا جادوگر خوب تبدیل کنید.

ممکن است فکر کنید که فقط یک بار شانس پوشیدن لباس عروس حجابی خود را در روز عروسی خواهید داشت. اما اگر ژست های عاشقانه بزرگ را دوست دارید، می توانید لباس خود را ذخیره کنید تا دوباره در یک موقعیت فوق العاده خاص بپوشید!

می توانید در اولین سالگرد زندگی خود یک شب خاص و عاشقانه را با همسر مهم خود داشته باشید. لباس مجلسی خود را در یک شام با شمع به عنوان یادآور عشق خود بپوشید!

لباس عروسی

یا می توانید لباس خود را برای مدت طولانی تری ذخیره کنید. برای مراسم «تجدید عهد» در بیست و پنجمین یا حتی پنجاهمین سالگرد خود، آن را از انبار خارج کنید!

اگر ایده ی دور ریختن لباس مجلسی زرق و برق دار شما را به خود مشغول می کند، ممکن است بخواهید این بخش را نادیده بگیرید! اما برخی از عروس‌ها پس از پایان عروسی از تسکین لباس عروسی به عنوان یک مهمانی سرگرم‌کننده «لباس زباله» لذت می‌برند.

این معمولا شامل پرتاب رنگ یا گوجه فرنگی یا چیزی پاشیده روی لباس است! اگر ایده یک مهمانی موضوعی با استفاده از لباس خود را به عنوان لباس اصلی دوست دارید، می توانید یک جشن عروسی زامبی نیز برگزار کنید.

از مهمانان دعوت کنید با لباس عروسی، لباس ساقدوش یا لباس رسمی خود بیایند و البته بهترین آرایش زامبی‌شان! چقدر می توانم لباس عروسم را بفروشم؟
عوامل زیادی قیمت فروش لباس عروس کارکرده شما را تعیین می کند، از جمله سن، طرح یا برند و وضعیت آن. یک لباس عروس تقریباً جدید که کمتر از دو سال از عمر آن می گذرد در شرایط عالی ممکن است تا 50 تا 60 درصد قیمت اصلی خود به فروش برسد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *