ماشین شارژی دو موتوره موجب افزایش سطح هوشیاری می شود

امروز بازار ماشین شارژی دو موتوره در حال گسترش است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در آن دیده نمی شود. با این حال، حقیقت این است که گزینه های کمتری برای سفارشی کردن و انتخاب زیبایی شناسی خودروی برقی شما وجود دارد.

در عین حال، مقدار زیادی از سفارشی سازی با ماشین های سنتی در دسترس است. این احتمالاً در طول زمان تغییر می کند، اما برای بسیاری از افراد، یک نقطه ضعف خواهد بود.

وسایل نقلیه الکتریکی نیز 100% بدون آلایندگی نیستند. به طور غیرمستقیم کمی آلودگی ایجاد می کنند. باتری ها و برق مورد نیاز برای شارژ لزوما از منابع انرژی تجدیدپذیر تولید نمی شوند.

برخی از دولت ها برای تشویق شما به خرید خودروی برقی، طرح های صرفه جویی در پول ارائه نمی کنند. فقط به این دلیل که عوامل مختلفی وجود دارد به این معنی نیست که آنها باید طاقت فرسا باشند.

انجام کمی تحقیق در مورد مدل‌های مختلف و شاید حتی هیبریدی‌ها به شما کمک می‌کند تصمیمی دقیق بگیرید. با این حال، مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، یک ماشین الکتریکی می تواند محیط با ارزش ما را نجات دهد.

خودروهای برقی با باتری از هیچ بنزینی استفاده نمی‌کنند، بلکه فقط با برق ذخیره شده در بسته باتری کار می‌کنند که به یک یا چند موتور الکتریکی انرژی می‌دهد و آلاینده‌های خروجی صفر را تولید می‌کند.

این خودروها را می‌توان در همه جا هر زمان و معمولاً با هزینه‌ای بسیار کمتر از سوخت با بنزین شارژ کرد. محدوده رانندگی آنها با شارژ کامل به طور گسترده ای از حدود 80 تا بیش از 300 مایل متفاوت است، به زودی خودروهای الکتریکی با برد بسیار بالاتری عرضه می شوند.

فواید ماشین برقی به شرح زیر است:
سرگرم کننده برای رانندگی
ساکت
سریع از خط خارج شوید
راحت برای شارژ
سفر به پمپ بنزین ممنوع است
با یک “تانک” پر از خواب بیدار شوید
با تکنولوژی بالا
کارکرد و نگهداری ارزان تر
انتشار صفر
دسترسی به خطوط کارپول و سایر مشوق ها
چگونه کار می کنند
در حال حاضر، بیشتر خودروهای الکتریکی از باتری‌های لیتیوم یونی قابل شارژ استفاده می‌کنند که فشرده و دارای چگالی انرژی بسیار بالایی هستند.

آنها عمدتاً توسط یک منبع برق خارجی شارژ می شوند که می تواند به سادگی یک پریز 120 ولتی استاندارد باشد. شارژر داخلی جریان متناوب ورودی (AC) را می گیرد و آن را برای شارژ باتری اصلی به جریان مستقیم (DC) تبدیل می کند.

نیرو به چیزی که موتور کشش الکتریکی نامیده می شود که چرخ های خودرو را به حرکت در می آورد، می رسد. انواع قطعات الکترونیکی پیچیده در این فرآیند دخیل هستند.

شارژر داخلی الکتریسیته AC ورودی را برای شارژ باتری به برق DC تبدیل می کند. پورت شارژ ماشین را قادر می سازد تا برای شارژ باتری به یک منبع برق خارجی وصل شود.

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *