مبل راحتی 7 نفره موجب پایین رفتن سطح آب دریای خزر شد

وقتی این مبل راحتی 7 نفره را برای اتاق نشیمن خود انتخاب کردم، من حاضر بودم در صورت لزوم آسایش را فدا کنم زیرا بسیار زیبا بود. من و دوست پسرم به شوخی می گوییم که مثل داشتن یک اثر هنری به عنوان مبلمان است بنابراین وقتی تصمیم گرفتم در ته ذهنم فکر کردم «اگر راحت ترین مبل دنیا نباشد، هنوز ارزشش را دارد.

من آن را به همان اندازه دوست خواهم داشت.» اما خوشبختانه این داستان عاشقانه پایان خوشی دارد. این مبل بسیار راحت است.

عمق کوسن از مبل‌های معمولی (یا حداقل آنهایی که من با آن برخورد کرده‌ام) عمیق‌تر است، بنابراین وقتی روی آن می‌نشینید مانند نشستن روی تخت خواب روزانه است، به‌علاوه ارتفاع بالشتک پشتی کوتاه‌تر است، بنابراین اگر می‌خواهید تکیه کنید.

مبل

به پشت و کمی خم شوید، بالای کوسن کاملاً گردن شما را پشتیبانی می کند. زمانی که ما آن را دریافت کردیم، چرم بسیار نرم بود، اما با گذشت روزها نرم تر می شود. دوست پسرم شبی که رسید روی آن خوابید چون معتقد است از تخت ما راحت تر است. داستان واقعی.”
از برادی  بعد از 2+ سال از داشتن این مبل (و دریافت عشق فراوان از طریق برنامه‌های تلویزیونی و ماراتن فیلم) باید اعتراف کنم که هنوز هم مثل روزی که آن را دریافت کردم، راحت است.

کوسن تک صندلی برای ما بازی را تغییر داده است زیرا به این معنی است که هیچ کس مجبور نیست در یک شکاف کوسن بنشیند و بالش های پایینی پشتی تمام راحتی و حمایتی را به شما ارائه می دهند که برای آرامش واقعی نیاز دارید در حالی که می توانید آنها را پر کنید.

بارها و بارها بالا فراتر از راحتی، خطوط بی انتها و طراحی شده هستند که به این معنی است که با سبک های مختلف کار می کند. اگر می توانستم این مبل را بارها و بارها می خریدم.

همانطور که اگر این مبل نمی تواند بهتر از این باشد، یک نسخه سکشنال وجود دارد. سلب مسئولیت این یک بچه بزرگ است که با حداقل 120 اینچ وارد می شود.

سال ها پیش امیلی این فرصت را داشت که با کمک روزا و تیم کلد هوم مبل راحتی طراحی کند . با الهام از عناصر مورد علاقه او در یک مبل سبک سنتی، نتیجه نهایی این مبل سفارشی کم و عمیق بود. بهترین مکان برای جمع شدن با یک کتاب خوب برای شب. به علاوه پارچه مخملی نرم هم بد نیست.

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *