میز اداری ساده که قابلیت ماساژ دادن دارد

همه دفاتر کوچک خانگی به میز اداری ساده کوچک نیاز ندارند. گاهی اوقات، برای صرفه جویی در فضای بیشتر، به یک میز بزرگتر نیاز دارید.

قبل از تهیه میز اداری، ابتدا به نحوه استفاده از آن فکر کنید. آیا با کامپیوتر رومیزی کار می کنید یا لپ تاپ؟ آیا از مانیتور دوم استفاده می کنید؟

آیا از کتاب یا کاغذ استفاده می کنید؟ هنگام خرید میز اداری خود، این شما نباشید که با ویژگی های محدود آن سازگار شوید. باید به اندازه کافی همه کاره باشد تا با نیازهای کاری شما سازگار شود

داشتن یک میز اداری با کشوهای کشویی یا یک پایه متحرک برای کسانی که با فایل های کاغذی سر و کار دارند مهم است. برای دوستداران کتاب، میز با قفسه های باز داخلی و سوراخ های کوچک ممکن است ایده آل باشد.

داشتن محلول‌های ذخیره‌سازی فراوان متصل به میز اداری به شما کمک می‌کند تا نیاز خود را به تهیه مبلمان جداگانه برای انبار خود به حداقل برسانید.

میز

چه فضایی می خواهید ایجاد کنید؟
اگرچه زیبایی دفتر خانه شما در درجه دوم عملکرد قرار دارد، اما بر بهره وری شما نیز تاثیر می گذارد. انتخاب رنگ، متریال و پیکربندی شما به نیازها و ترجیحات طراحی شما بستگی دارد.

یک دفتر کار خانگی با چوب تیره و مبلمان چرمی غالب فضایی هوشمندانه ایجاد می کند. رنگی باعث می شود دفتر خانه شما سرگرم کننده و کمی آرام به نظر برسد. میزهای اداری سفید باعث می شود دفتر خانه شما جادارتر و تمیزتر به نظر برسد.

میز آشپزخانه و تخت شما به قدری پایین هستند که مجبورید همیشه خم شوید تا ببینید چه چیزی روی صفحه نمایش شماست. کار بر روی این نقاط برای کمتر از یک ساعت ممکن است بی ضرر نباشد.

اما اگر مجبور هستید در محل کار بمانید و شیفت تمام وقت خود را انجام دهید، میزی تهیه کنید که مخصوص کاربران کامپیوتر طراحی شده است. داشتن یک میز اداری با ارتفاع مناسب و سطح قابل دسترس برای حفظ وضعیت بدنی سالم در حین کار مهم است.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *