پارچ مدرج پلاستیکی موجب از بین رفتن آلرژی می شود

چگونه از پارچ مدرج پلاستیکی فیلتر استفاده کنیم؟ با وجود اینکه مردم شهرهای بزرگ به طور معمول از آب اصلی استفاده می کنند، اما به دلیل کلر سخت و سنگین و بوی آب آن را به عنوان آب آشامیدنی ترجیح نمی دهند.

مصرف آب آشامیدنی از بیرون بار سنگینی بر اقتصاد خانوار وارد می کند. به منظور کاهش این بار در منازل، استفاده از فیلتر شیر لایکا ترکیه و پارچ مدرج پلاستیکی فیلتر مجهز به سیستم های فیلتر هوشمند را توصیه می کنیم.

استفاده از پارچ مدرج پلاستیکی بسیار ساده است. همه افراد خانه می توانند به راحتی از این سیستم استفاده کنند که در مدت زمان کوتاهی آب را به نرمی قابل شرب می رساند و آن را از مواد خارجی و بوی سنگین پاک می کند.

پارچ

رزین تبادل یونی با فناوری فیلتر هوشمند خود، سطح کلر پرتاب شده به آب را کاهش می دهد و فلزات سنگین مانند مس و سرب موجود در آب را تصفیه می کند.

آب را تا 100 لیتر در مدت تقریباً 4 هفته تصفیه می کند. همچنین استفاده و ذخیره فیلترهای maxtra که فناوری فیلتر هوشمند را تشکیل می دهند برای کاربران بسیار آسان است.

یک پارچ یا کاسه را با آب سرد پر کنید. سپس فیلتر را در آب سرد فرو کنید و اجازه دهید حباب های هوا خارج شوند. برای این فرآیند، فیلتر را به آرامی در آب تکان دهید.
پس از تشکیل حباب، فیلتر را روی قسمت قیف پارچ مدرج پلاستیکی قرار دهید. قبل از شروع مصرف آب آشامیدنی، قسمت قیف پارچ مدرج پلاستیکی را حداقل دو بار پر کنید تا آب از فیلتر عبور کند.
پس از اتمام این فرآیند می توانید پارچ مدرج پلاستیکی را پر کرده و شروع به مصرف آب آشامیدنی کنید. پارچ مدرج پلاستیکی فیلتر و کارتریج فیلتر پارچ مدرج پلاستیکی به شما کمک می کند تا سالیان سال در شرایط مناسب و با استفاده صحیح نیاز آب آشامیدنی خود را تامین کنید.

داشتن یک پارچ مدرج پلاستیکی مجهز به این سیستم های هوشمند بسیار آسان است که مشکل آب آشامیدنی منازل را برطرف می کند و به شما کمک می کند تا آب سالم تری با قیمت های مقرون به صرفه مصرف کنید.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *