کفش چرم موجب از بین رفتن پوشش گیاهی جنگل گلستان شد

فقط محصولات مراقبت از کفش چرم با کیفیت بالا را انتخاب کنید تا محصول را خراب نکنید. سعی کنید برس های نرم بخرید تا کفش ها یا کفش ها خراشیده نشوند و همچنین کرم ها و سایر لوازم آرایشی متناسب با طرح رنگ بخرید.

تمام شوینده های کفش چرمی موجود برای سفارش را در این صفحه مشاهده کنید. اصول مراقبت از کفش چرمی را برای کسانی که از آن اطلاعی ندارن در این مقاله توضیح می دهیم.

لجن پاییزی، باران، گل و لای، برف ذوب شده همه اینها بر وضعیت کفش های چرم طبیعی تأثیر منفی می گذارد. برای افزایش عمر کفش ها و چکمه ها باید پس از هر بار خروج به خیابان تمیز شوند.

کفش چرم

همچنین توصیه می شود به طور دوره ای اقدامات پیشگیرانه ای انجام دهید که زیبایی و براق بودن کفش ها را حفظ می کند، خواص ضد آب آنها را بهبود می بخشد آنها را از ترک و خراش محافظت می کند، شدیدترین آلودگی ها را از بین می برد و بوی نامطبوع را از بین می برد.

توصیه های اساسی برای مراقبت از کفش های چرمی: به موقع کثیفی را از بیرون پاک کنید. این کار را می توان با کمک دستمال مرطوب مخصوص کفش (از دستمال های معمولی نباید استفاده کرد، زیرا اغلب حاوی الکل هستند) بلافاصله پس از بازگشت از خیابان انجام می شود.

کثیفی های زیاد را می توان با یک پارچه مرطوب اما خوب ساییده شده پاک کرد. ترتیب تمیز کردن کفش به این صورت است: ابتدا پاشنه و کف پا و سپس پایه.
بعد از شستن کفش های خود را خشک کنید. کاغذ فلانل یا پنبه برای این کار عالی است. کفش های خود را به طور طبیعی خشک کنید. خشک کردن کفش های مرطوب یا شسته شده در دمای اتاق انجام می شود.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *